науково-методичний центр

Шановні бібліотекарі!

Шановні бібліотекарі!

Щиро вітаю вас, тих, хто своєю працею, відданістю, талантом сприяє збереженню та пропаганді знань, із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива для освіти і саме ваша відповідальна справа відкриває нам шляхи до книги – джерела споконвічної мудрості та знань.

Талант Бібліотекаря – звідки він? Можливо, закладений генетично. Можливо, від бажання новий день прожити не так, як учорашній, бо кожен читач – це щодня нове відкриття. А найімовірніше – від високої потреби бути корисними людям, сіяти зерна доброти, творчого неспокою, людяності і щирості. Кожний відвідувач бібліотеки – це своєрідна особистість зі своїми поглядами, характерами, інтересами, з кожним потрібно знайти спільну мову, досягти розуміння, проявити тактовність, навчити витримки.

          Тож від щирого серця бажаю вам нових професійних успіхів, міцного здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок, невичерпної енергії й наснаги у всіх добрих справах. Нехай доля й надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, щасливу родину, вірних і надійних друзів.

            Ольга Тарасова,
директор науково-методичного центру
управління освітиМиколаївської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *