Засідання школи бібліоменеджера “Можливості Веб 2.0 для популяризації книги та читання”

Потік нових інформаційних технологій все більше проникає у наше життя. З’являються послуги, побудовані на сервісах Інтернету, використання різноманітних інтерактивних технологій вже не тільки данина моді, а й серйозна конкурентна перевага.

10.04.2019 року в шкільній бібліотеці ЗОШ №33 для бібліотекарів закладів освіти Корабельного району відбулося засідання школи бібліоменеджера «Можливості Веб 2.0 для популяризації книги та читання». Учасники засідання детально розглянули призначення кожного соціального сервісу та доцільність їх використання в бібліотечній практиці. У ході обговорення всі дійшли висновку, що найбільш використовуваними є такі соціальні сервіси, як блоги, вікі-енциклопедія, соціальні пошукові системи, зберігання мультимедійних веб-ресурсів, зберігання закладинок.

Також шкільні бібліотекарі ознайомилися з історією створення GR-коду та як його можна використовувати у своїй роботі. Завідуюча бібліотекою ЗОШ №33, Кіяшко О.А., підготувала цікаву презентацію з цієї теми. У ході практичної роботи бібліотекарі вчилися, як за допомогою мобільного додатку Viber можна зчитувати коди, а за допомогою генератора кодів – створювати нові. В планах бібліотекарів з’явився новий напрям роботи: використання GR-коду в ігровому форматі,  GR-код як елемент квесту, GR-код як інструмент для прискорення поширення інформації а також додатковий інструмент для опрацювання літератури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *