Методичне заняття «Українська дитяча сучасна книга» для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

14 березня 2019 р. у Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося методичне заняття «Українська дитяча сучасна книга» для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів м. Миколаєва.
Учасники заходу отримали корисну і цікаву інформацію про сучасну українську дитячу літературу, відкрили для себе нові імена українських дитячих письменників і зможуть використовувати її у своїй роботі.
Голосна О.Є., завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл. і Щербак В.Є., завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки підготували та провели презентацію збірки творів сучасних українських авторів для дітей «Вишиванка для сонечка» (автор ідеї Е.Заржицька), яка вийшла у Харківському видавництві «Юнісофт» у 2018 році. Свої тексти для збірки надали понад 70 сучасних письменників, які мешкають не тільки на теренах України, але й за кордоном – у США, Македонії, Ізраїлі, Чехії. Цікаво, що серед авторів є і наші письменники-земляки: Анатолій Качан, Людмила Чижова і Віра Марущак. Доречі, Віра Іванівна Марущак, голова Миколаївського відділення Національної спілки письменників України, була присутня на заході і поділилася своїми враженнями про сучасну дитячу книжку та розповила про плани на майбутне.
Інтерактивна зустріч виявилася плідною і корисною – відгуки учасників свідчать про безумовне застосування отриманої інформації у своїх закладах з метою розвитку інтересу маленьких читачів до української літератури.
Адже, як відомо, читаюча дитина – майбутнє України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *