Зустрiч вчителiв музичного мистецтва та інтегрованого курсу “Мистецтво” з Ганною Улицькою

Сьогоднi, 14.03.2019 вiдбулась зустрiч вчителiв музичного мистецтва та інтегрованого курсу “Мистецтво” з Ганною Улицькою– членкинею Національної асоціації діячів естрадного мистецтва України, вчителем музичного мистецтва Миколаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 31. Тема зустрічі «Мистецьке краєзнавство на уроках інтегрованого уроку «Мистецтво». Авторська пісня», адже всі пісні композиторки написані на вірші земляків.
Ганна Анатоліївна є автором 75 пісень на вірші М.Вінграновського, В.Бойченка, Л.Чижової, Т.Креміня, Н.Білецької. ЇЇ пісні “Траляляй” та “Лебеді” включені в діючі підручники для 4-го та 7-го класів (автори Л.Аристова, В.Сергієнко).
Сучасний вчитель має можливість сьогодні творчо підходити до матеріалу, який буде звучати на уроці. Важливо дотримуватись принципу художньо-педагогічної драматургії. Пісенний репертуар можно поповними гарними, милозвучними, розрахованими на різні вікові категорії дітей, піснями Ганни Улицької, яка сьогодні на зустрічі не тільки презентувала свої пісні, а й показала колегам на яких уроках, в яких класах буде доречно проспівати обрану пісню.
Зустріч була цікавою та творчою. Бажаємо Ганні Анатоліївни творчого злету та нових пісень! Чекаємо на зустріч знову)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *